art11

II KOLEJKA SATO CUP 2014

Po raz kolejny tropikalny upał nie przeszkodził w rozegraniu drugiej kolejki Turnieju SATO CUP 2014. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce I miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Pawlak Bartosz, Romaniuk Eryk oraz Niewiadomski Kacper, biorąc odwet za poprzednią porażkę z drużyną w składzie: Maczewski Kamil, Niewiadomski Patryk i Bonik Dawid, którzy zajęli II miejsce. Na III miejscu uplasowała się drużyna w składzie: Gidlewski Hubert, Witkowski Piotr, Ostapiuk Sebastian. Organizatorami turnieju byli AGRO CORN LKS Milanów, Animatorzy Orlika w Milanowie Sebastian Magier oraz Aleksander Szczurowski i na tym kompleksie rozegrany został turniej.

Klasyfikacjia końcowa 2 kolejki Turnieju SATO CUP 2014

IV. Korolczuk Łukasz, Piekarski Mateusz, Korolczuk Krystian

V. Niewiadomski Gabryś, Pawelec Łukasz i Król Jakub

Mecze sędziowali: Czech Łukasz i Leszek Chilimoniuk.

Gratulujemy drużynom, zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim zawodnikom - ducha sportowej walki. Sponsorami turnieju są: SATO Meble, AGRO CORN o/Rudno, Wójt Gminy Milanów Paweł Krępski.

Zapraszamy wszystkie drużyny na 3 ostatnią kolejkę turnieju SATO CUP 2014, która odbędzie się w niedzielę 10 sierpnia o godz. 14.30 na stadionie w Milanowie przed meczem Pucharu Polski pomiędzy AGRO CORN LKS Milanów a Lutnią Piszczac.

More forecasts: Pogoda Warszawa